12 lipca 2020
tam-cafe-2

Odwiedzamy kawiarnie w Warszawie

Warszawa to największe miasto w Polsce, dlatego bez problemu możemy tam znaleźć taką kawiarnie, jaka będzie dla nas najlepsza. Przykładem może tutaj być klubokawiarnia podróżnicza Tam Cafe. To jest tak wyjątkowe miejsce, że będziemy zaskoczeni, że można było coś takiego stworzyć.

Trzeba się cieszyć, że jest taka kawiarnia i trzeba wejść i sprawdzić, co tam podają. Pierwsze, co nam się rzuci w oczy to wystrój. To nie jest typowa bardzo nudna i monotonna kawiarnia, w jakiej byliśmy setki razy. Tutaj postawiono na coś innego na coś bardziej wyjątkowego.

tam-cafe-1

To, dlatego w tej kawiarni mam aż dwie sale, w których można będzie coś zjeść i napić się, a nawet odpocząć. Jeśli czujemy się zmęczeni i chcemy z kubkiem kawy przemyśleć swoje całe życie to tam znajdziemy takie miejsce. Można poleżeć sobie w drugiej sali na pufach albo można nawet odpocząć w specjalnego do tego przygotowanych hamakach. Żadna inna kawiarnia nie daje nam takiej możliwości, dlatego jeśli będziemy w Warszawie to warto będzie się tam udać. Kawiarnia znajduje się na Mokotowie.

Co można tam zjeść?

Można oczywiście skorzystać z bardzo smacznych ciast. To w końcu kawiarnia i takie ciasta to tutaj podstawa. To jednak nie wszystko, bo poza ciastkami mamy również bardzo pożywne śniadania. Można również znaleźć tam lunch. Dla osób, które chcą napić się piwa czy wina jest również przygotowaną bardzo bogata oferta. Jeśli interesuje nas jedna z sal to można będzie ją zarezerwować. Można też skorzystać z rezerwacji całego lokalu.

tam-cafe-2

Musimy wcześniej określić się, o jaki dokładnie termin nam chodzi i jeśli będzie wolny to robimy rezerwacje. Informacje o wielkości całej kawiarni oraz o warunkach, jakie trzeba spełnić przy rezerwacji znajdziemy na stronie internetowej Śniadania Warszawa. Trzeba się spieszyć z rezerwacjami, bo ten lokal jest bardzo często wynajmowany. Spotykają się tutaj podróżnicy, którzy planują wyjazdy po całym świecie. Jeśli do nich należymy to mamy już idealnie miejsce do spotkań ze wszystkimi znajomymi.