23 stycznia 2021
7

Gerbery kwiaty cięte

Język kwiatów może być bardziej wymowny niż jakiekolwiek słowa. Jeśli chcesz wyrazić swoją miłość, uznanie lub szacunek, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego bukietu. Świetnym rozwiązaniem jest połączenie róż i lilii. Te kwiaty wyglądają reprezentacyjnie, luksusowo. Można je zaprezentować osobie bez względu na jej wiek i status.

30

Różowe kwiaty są symbolem czułości, piękna i życzliwości intencji. Mogą być wręczone na randce lub potajemnie wysyłane ukochanej kobiecie na uroczystą okazję, lub nawet bez żadnego powodu. W rzeczywistości dla miłości i piękna nie jest potrzebny żaden powód. Najważniejsze jest, aby wyrazić całą gamę uczuć, które cię wypełniają we właściwym czasie.

Podczas komponowania lilii i gerbery kwiaty cięte w bukiecie ważne jest, aby najpierw zrozumieć ich symbolikę. Oto znaczenia tych rośliny w języku kwiatów:

·         Róża słusznie uważana jest za „Królową kwiatów”. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest ona w stanie przekazać pełną gamę różnych uczuć i emocji, nie patrząc na sytuację, w której prezentacja takiego bukietu się odbywa. Kolorowe, nasycone odcienie przekazują pasję, intensywność gorących uczuć. Jeśli dawca ma inne intencje oprócz wywołania pasji, uzasadnionym będzie zaprezentowanie różowych kwiatów.

·         Gerbery są symbolem pokoju, czystości i życzliwości. Mimo całej swojej prostoty roślina ta wygląda dumnie i majestatycznie, co pozwala na stosowanie jej w różnych sytuacjach. Bukiet z liliami będzie odpowiedni na przyjęciach biznesowych lub w romantycznym otoczeniu. Zastosowanie pastelowych odcieni podczas komponowania kompozycji tych roślin pozwala stworzyć bukiet, który może podkreślić delikatne uczucia wobec osoby, dla której jest przeznaczony.

Wysyłka kwiatów w przygotowaniu kompozycji kwiatowych aktywnie wykorzystuje zieleń. Takie podejście pozwala ożywić bukiet, dzięki czemu jest kolorowy, reprezentacyjny i atrakcyjny.

Aby kupić bukiet róż i lilii, musisz skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Ważne jest, aby wskazać, która kompozycja kwiatowa cię interesuje, a także zaznaczyć datę, na którą floryści muszą ją przygotować i wysłać.

Jeśli dodatkowo chcesz pogratulować komuś, używając słodyczy lub napojów, możesz również wskazać tę informację w zamówieniu. Pracownicy działu obsługi klienta uzupełnią bukiet słodyczami i napojami.