12 lipca 2020

Doradca finansowy – kredyt hipoteczny

Zanim otrzymamy kredyt hipoteczny konieczna będzie dogłębna analiza naszych finansów. Trzeba sprawdzić ile przy tych dochodach można otrzymać kredytu hipotecznego. Później przyjdzie moment, kiedy trzeba będzie zebrać wszystkie potrzebne dokumenty, jakie wymagane są przez bank.

Kolejnym krokiem będzie podpisanie wniosków, które później będą wysłane do banku. Teraz wszystko zależne będzie od banku, bo oni przeglądają bardzo dokładnie wszystkie dokumenty. Wiedzą, co się musi w nich znajdować i jeśli czegoś będzie brakowało to szybko się do nas zgłoszą po resztę. Przy tych wszystkich operacjach pomoc możemy uzyskać dzięki doradcy finansowemu.

money-1235656_640

To będzie osoba, która ma duże doświadczenie, dlatego jest w stanie nam pomóc. Sami nie przeprowadzimy negocjacji warunków kredytu i nie będziemy wiedzieli, która z ofert jest dla nas najbardziej korzystna. Wszystko wygląda na pozór tak samo, ale jeśli doradca finansowy zacznie nam to wszystko tłumaczyć to wyjdzie na to, że jednak różnica jest dość spora.

Pomoc doradcy finansowego
Doradca finansowy będzie z nami do momentu podpisania oraz uruchomienia kredytu. Wtedy wie, że to koniec jego pracy i że my klienci jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Jakie są koszty współpracy z doradcą finansowym? My nic temu specjaliście od kredytów hipotecznych nie płacimy. Płaceniem zajmuje się bank. Jeśli my za pośrednictwem doradcy finansowego wybierzemy jeden z oferowanych przez niego banków to bank wysyła dla doradcy prowizje. Tak to działa i dlatego warto się wybrać do doradcy finansowego, który na pewno jest w stanie nam bardzo szybko doradzić i pomóc przy wyborze kredytu hipotecznego. Na stronie kredyt hipoteczny Kraków można znaleźć dokładny opis oferty doradcy finansowego, który ma bardzo duże doświadczenie i jest w stanie nam pomóc.

money-2298506_640

Przed przyjściem na miejsce warto skontaktować się z nim i uzgodnić, jakie dokumenty należy przynieść. To pozwala na przyspieszenie całego procesu, jakim jest wybranie najlepszego kredytu hipotecznego.